המלצות set2017-12-24T09:36:06+00:00
לדייק. לפתור. למכור

הרשמי וקבלי
את ברכת השפע לעסק במתנה


הרגע הזה שבו לקוחה שאני מלווה הגיעה ליעד שלה
הוא מקסים, הצליח לנו!

עכשיו תורך!

 

המלצות על JET SET FORMULA

   עשייה יכולה להיות ללא מאמץ

רציתי לומר לך המון תודה מעמקי ליבי על מסע מופלא. כל כך שמחה שזכיתי לקחת חלק בסמינר, אין לי מילים לתאר כמה עוצמתי ומשמעותי זה היה עבורי, היה כל כך כיף ומשמח!
תודה שלימדת אותי לראות את הטוב בי ובאחר, שעשייה יכולה להיות ללא מאמץ, שלאהוב את מה שיש ולהוקיר תודה על הקיים זה שפע אמיתי, שקבלה עצמית לא מונעת התקדמות ורצון לגדול, למדתי לשמוח ממקום הכי אמיתי, לשחרר ולהיות – פשוט להיות…
תודה ע נ ק י ת שלימדת אותי *שהכל* אפשרי עבורי. את מדהימה עוצמתית ומדוייקת!!! הצליח לי שבחרתי בך
תודה ניצה יניב 👑 היה מדהים, את מדהימה! 

ניצן שיין

   ווואווו, זה מה שיש לי להגיד!

אין פעילות שלך שהשתתפתי בה ולא יצאתי ממנה עם קפיצת מדרגה נוספת. ועכשיו, אחרי חופשפע, נשארתי ללא מילים. לראות את הדרך שעשיתי ואת הגדילה מהמקום שהייתי בו לפני שנה וחצי, כשרק הכרנו, ועד עכשיו, זה פשוט מדהים. קשה לשים במילים את מה שעברתי כאן חוץ מאמירת תודה אדירה לך, למרחב שלך, ללב הענק שיש לך, לדיוק המדהים שלך ולקלילות שאת מביאה. תודה על הכל. אוהב המון

דורון אזאגי

   מי היה מאמין שאגיע לטיול קבוצתי? לטיול רוחני? אני?

אני רוצה להודות לך מעומק ליבי על הדבר הענק הזה שקיבלתי במסע הזה, על המתנה המופלאה – להיות. כי במסע הזה פשוט הייתי כמו שמעולם לא הייתי בחיים שלי, אני גאה בעצמי כי הייתי אני וכי הצליח לי להיות, לא על יד, לא בערך, פשוט הייתי. הייתי עם כל מה שהבאתי וביקשתי לרפא למרות או בזכות הפחד, הצליח לי להיות בשתיקה ובפרץ של קשקשת ובפרץ של צחוק ובפרץ של בכי עם כל זה וגם בלעדי זה. בחופשפע הבנתי למה מתכוונים כשאומרים “זה הרבה יותר טוב ממה שיכולתי לדמיין” עברנו שינויים עמוקים ומשמעותיים בזמן קצר, היה כיף, פתחתי את הלב וקיבלתי מתנות מופלאות. אחרי הטיול הזה אני מאמינה שאני יכולה להיות כל מה שאני רוצה ושהזמן שלי לגדול הגיעואני מוכנה לקחת וליהנות מכל מה שנרקם בשבילי ועבורי. המתנות האלה הן שלי ואני גאה בעצמי.
אוהבת אותך המון עד השמיים ובחזרה,

לנה מגיד

   חופשפע בניצת הלב הוא חוויה בלתי נשכחת

והמתנה הכי שווה ומספקת שיכולתי להעניק לעצמי בתקופה של שינוי גדול ומטלטל בחיי האישיים. מהרגע שיצאנו, ידעתי שעשיתי בחירה טובה. היה בטיול הזה כל מה שאפשר לבקש מקפיצת גדילה: טיול שהוא חופשה בלתי נשכחת מלאה בחוויות, לצד מנוחה, קבוצה איכותית ומגובשת, אוכל אקזוטי, מקומות בלתי נשכחים שפותחים את הראש ואת הלב וכמובן, מזג אוויר חמים ומפנק כשבישראל שיא החורף ☺ הטיול בנה אותי, ריפא לי את הלב, ושם אותי על המסלול המהיר לשגשוג וצמיחה. לא יאומן כמה דברים טובים בטיול אחד, ניצה הפיקה טיול מתוקתק ומאורגן, רק לבוא וליהנות.
מומלץ בחום,

איתי בירון

   חזרתי אחרת. השלמתי עם עצמי ברמות מאוד עמוקות

ניצה יקרה, המסע איתך היה התהליך הכי משמעותי, הכי עמוק והכי מופלא שעברתי בחיי. היכולת המופלאה שלך להעביר אותנו תהליכים עמוקים ומשני חיים בשמחה, בהנאה ובכיף, היא יוצאת דופן. חזרתי אחרת. השלמתי עם עצמי ברמות מאוד עמוקות, פתרתי נושאים שהולכים איתי חיים שלמים, תוך כדי שמחה, הנאה,  צחוק והרבה הרבה חוויות שילכו איתי הלאה אל החיים. אין באמת מילים לתאר עד כמה המסע הזה משמעותי  ובעיני חובה לכל אדם שרוצה יותר מהחיים שלו. אני מודה לך מכל הלב, ויודעת בוודאות שעוד אבוא איתך בעתיד למסעות כאלה. מאחלת לך שתבורכי בטוב כפול על כל הטוב שאת מביאה לעולם.
אוהבת אותך,

אלה שלומקוביץ

  הבנתי שהכל אפשרי עבורי

הטיול לדרום אפריקה היה בגדר חלום שהתממש. זו הפעם הראשונה שאני משתתף בטיול של קבוצה. פעם ראשונה שאני משתתף בטיול רוחני. האנרגיות החזקות, הטבע שבא לידי ביטוי במלוא עוצמתו, וניצה, מורת הדרך שלי, הביאו אותי למקום חדש, שם הבנתי שהכל אפשרי עבורי. לפני הטיול, פיטרו אותי מהעבודה עקב צמצומים. ובטיול הבנתי שזה בדיוק השינוי שאני זקוק לו. למדתי בטיול להעמיד גבול, להתחבר לתדר שהכל אפשרי עבורי, תדר של שמחה ועונג. כמו כן, במישור הפיזי, היה מזג אוויר מושלם, אוכל מדהים, טבע עוצמתי. לסיכום, זה לא עוד טיול בחו”ל, זה טיול עם משמעות לחיים. זו האנרגיה המדהימה שסוחפת אותי עד היום (חצי שנה לאחר הטיול.) ממליץ בחום ובאהבה גדולה להירשם לטיול הבא.

אביב שעל

   סיימתי את חופשפע עם בסיס איתן

קשה לשים במילים מה היה עבורי הטיול לדרום אפריקה. היה כיף – לא מתחיל לתאר את זה. מה שהרגשתי שם זה את מגוון הרגשות שמרגישים כשלומדים  איך לפעול בתוך קבוצה. וואו מה שהלך שם – התמודדות עם רגשי נחיתות והוויתור עליהם, התמודדות עם “אני שייכת לא שייכת” ופתרון של זה. סיימתי את חופשפע עם בסיס איתןעם ידיעה ברורה ובלתי ניתנת לערעור של מה אני שווה, מה המקום שלי בעולם, בזוגיות שלי, בקהילה שלי, בעסק שלי. כל זה מתוך דגש על הנאה ועונג – אוכל, מוזיקה חברה טובה, צחוק, תמיכה של חברי הקבוצה אחד בשני, דרום אפריקה נתנה לנו גב ליהנות מעצמנו. ניצה יקרה, כשאת עושה העצמה את לא סתם נותנת לנו להרגיש טוב עם עצמנו. את עושה לנו מקום אמיתי, מעצימה את המקום הזה שבו לא את זאת שיודעת מה טוב לנו, את יודעת להביא אותנו לנקודה שבה אנחנו יודעים בעצמנו מה טוב לנו. כמנטורית מהשורה הראשונה (בשבילי את מספר אחת!) זה מרענן לשמוע שאת לא מבינה ויודעת הכל, זה נותן לנו את האפשרות לנוח בתוך חוסר הידיעה ופשוט להיות. הייתי נוסעת רק בשביל התחושה העמוקה של העונג וההנאה שיש בטיול הספציפי הזה, הייתי נוסעת רק בשביל הידיעה הברורה של המקום שלי בכל הקבוצות בחיי.

ניצה טרבלסי

  קיבלתי תשובות… הרבה תשובות בחופשפע

שם פשוט הייתי בחוויה .חוויה ייחודית של פעם בחיים חוויה  שפותחת פרק חדש בחיים. חוויה עוצמתית של חופש, של חירות, של בני חורין. חוויה של אהבה גדולה, אהבה אמיתית מהלב. חוויה של חברות, של אינטימיות, של יחד. חוויה של עונג, הנאה ושמחה בכל הגוף. חוויה של שייכות, של התמזגות טבעית למקום, לאנשים. חוויה של בית, של משפחה בהיווצרותה הפלאית.

מורן גל

   חופשפע שילב בתוכו נופים עוצרי נשימה, שנלקחו כמו מתוך גלויה

לצד עבודה אנרגטית וריפוי עם המנטורית מספר אחת, ניצה! הקצב האפריקאי, הטעמים, הצבעים, החופים הנפלאים. קייפטאון היא עיר מערבית, אופנתית המשלבת גם אותנטיות אפריקאית. כל הסביבה הזו שמקיפה אותך מוציאה ממך שלל רגשות עזים, מוציאה הרבה שמחה, אהבה ובעיקר תדר של הכל אפשרי… היום אני יודעת שהחיים של “אחרי הטיול” הם חיים “משודרגים”!
ניצה יקרה, תודה לך על הכל. תודה על הזכות להשתתף במסע כה מרתק. תודה על חוויה מופלאה של פעם בחיים.
אוהבת אותך מאד.

מור סיוון שנקר

  הטיול עבורי היה מרתק, מעניין, חוויתי

הטיול עבורי היה מרתק, מעניין, חוויתי, מרגש ובעיקר משנה חיים. שבועיים אחרי אני מתחילה להבין ולהרגיש את השינויים שחלים בי יום יום שעה שעה מאז שחזרתי.

אורלי סיבוני

   הכל מדוייק!

לא חשבתי לצאת לחופשפע, לא כי לא רציתי… אלא כי חשבתי שאין מצב שאצליח להתפנות ולפנות 10 ימים מלאים שלמים…10 ימים לעצמי? איך זה אפשרי ??? וכמו שהיקום וניצה אומרת – הכל מדוייק! וכשזה צריך לקרות … זה קורה… בעלי מתכוון לצאת לנסיעת עסקים שלו… אז אפשרי בסוף השבוע הזה אין לי לימודים… אז זה אפשרי ההורים שלו ושלי יכולים לעזור… אז זה אפשרי זו היומולדת שלי… אז זה אפשרי אני לא רוצה לנחות לבד….אז מישהי מהקבוצה בטיסה שלי…אז זה אפשרי וכך הכל חבר לו בדיוק מופלא. הציוות של המכוניות נסגר כמו שהיה צריך להיסגר והתלכדנו חבורת אנשים עוצמתית לטיול וחוויה שאין דרך להעביר את העוצמות שלה אלא צריך לחוות בעצמך… היו רגעים לא פשוטים, היו רגעים מאתגרים… להתמודד עם הדפוסים שלך, בלי הנחות, אבל כל הזמן הזה היתה התחושה שאפשר… כי מהמקומות האלה גדלים ויש מי ויש מה שמחזק לעבור לשלב הבא, והיה כיף ומענג, הנופים, האוכל, החוויות, האנשים המקסימים, העבודה האנרגטית שנעשתה בכל מקום כל הזמן. וניצה שהיית שם, לחבר, ולהוביל, להניח איפה שצריך וגם לא להניח…נגעת בכל אחת ואחד מאיתנו. חזרתי עם המון קריסטלים שמזכירים לי יום יום את הקסם שהיה שם…
ניצה – תודה על טיול וליווי בלתי נשכח.
אוהבת המון,

איילת שטרן

error: תוכן מוגן בזכויות יוצרים!